Kosmetické ingredience
vs.
Ruce kosmetičky

(odborný seminář)

Kosmetičky trpí nemocemi z povolání, proč?

Ruce jsou Vaším nenahraditelným pracovním nástrojem. Přijďte na seminář, kde Vás naučíme rozpoznávat, které ingredience v kosmetických přípravcích mohou Vaše ruce nenávratně poškodit a které je naopak chrání.Program semináře

  • 9:30 - 10:00 - Registrace účastnic
  • 10:00 - 11:30 Kontaktní dermatitidy - Příčiny vzniku a jak se chránit
  • 13:00 - 13:45 Lehký a zdravý oběd
  • 13:45 - 15:00 Ingredience schopné narušit funkci kožní bariéry - Kde je nalezneme a jak je poznat
  • 15:00 - 16:00 Kosmetické trendy dnešní doby - Jejich pozitiva a skutečné účinky
*Na semináři obdržíte jako dárek knihu INCI (v hodnotě 470 Kč), určenou pro posouzení obsahových látek v kosmetice.

Seminář je připraven tak, aby byl přínosný všem kosmetičkám bez ohledu na značku, se kterou spolupracují.

Datum
Místo
Obsazenost
Cena

24.11.2017

Mám zájem

Praha

90 %

1500 Kč

Přednášející

Ing. Eva Ringlová

Eva je absolventkou Univerzity Tomáše Bati se specializací na kosmetiku a detergenty. Získané znalosti si dále prohloubila v rámci magisterského studia na Chalmers university ve Švédsku. To vše dává Evě pevný základ k fundovanému posuzování kosmetických ingrediencí a jejich působení na lidskou pokožku. Evinou snahou je neustále se vzdělávat a přinášet nové poznatky tak, abychom byli vždy o krok napřed.

Reference zúčastněných

Alena Končická - salon Magnolia (Praha)

Absolvovala jsem v posledních letech celou řadu seminářů a tento bych rozhodně zařadila mezi nejlepší a nejpřínosnější. Seminář byl výborně zorganizován a přednášející skvěle připravení tak, aby nám maximálně objasnili danou problematiku. Nejvíce mě zaujala chemická specialistka Eva Ringlová, která nám předala velmi cenné informace o složení kosmetických přípravků. Jsem teď lépe připravena na otázky klientek, jak přípravky fungují a co mohou pleti přinést nebo naopak uškodit.

Jitka Salačová - salon Jitka (Praha)

Seminář jsem obsolvovala v říjnu 2016. Tématem mimo jiné byly i alergeny, včetně ingrediencí pocházejích z přírody. Bylo velmi poučné si uvědomit, že vše, co pochází z přírody, nemusí být pro naši pleť bezpečné. Všechny informace, které jsme dostaly se dají využít bez ohledu na značku, se kterou kosmetičky pracují. Tento seminář doslova otevře oči a pomůže vystoupit z každodenní rutiny.