Background Image

PÉČE O KOSMETIČKY

Hodnoty, na kterých stavíme

Úspěšné podnikání je stabilní jako dobře postavený dům. Proto neprodáváme iluze ani marketingově prázdná hesla, která by náš dům brzy zbořila. Pevným základem jsou pro nás mimořádně kvalitní produkty. 
Vrcholem domu jste pro nás Vy, komu, stejně jako nám, záleží na zdravé péči o pleť nejen pro Vaše zakázaníky, ale i pro Vás samotné. Naším úkolem je maximálně podporovat Vaše podnikání, abychom společnými silami postavili dům krásný nejen na pohled, ale zejména s kvalitním obsahem uvnitř.

3 oblasti péče o Vás

Vzdělávání, které Vás bude bavit

Jste odbornicemi ve svém oboru, a proto je nám jasné, jak důležité je pro Vás neustálé vzdělávání. Připravili jsme pro Vás několik cest, které Vám pomohou najít přesně to, co hledáte, a současně dovolí si učení užívat. 

Chci vědět více

Podpora Vašeho prodeje

Naším cílem je pomáhat Vám při samotném prodeji a především zjednodušit Vaši cestu k vlastním zákazníkům. Proto Vám zdarma vytvoříme Váš vlastní e-shop, nové webové stránky a facebook účet pouze pro Váš salon.

Chci vědět více

Salon Manager

Víme, že budoucnost našeho oboru je úzce provázána s moderními technologiemi. Pomůžeme Vám zvládnout všechna úskalí, která to obnáší. Vyvinuli jsme unikátní aplikaci, která Vám nejen poslouží jako kartotéka Vašich zákazníků a evidence skladových zásob, ale zejména doporučí produkty k ošetření dle Vaší analýzy zákazníkovy pleti.

Chci vědět více