Background Image

PODPORA VAŠEHO PRODEJE

Domácí péče zúročí Vaši práci v saloně

Ošetření v salonu a domácí péče musí jít ruku v ruce, aby bylo dosaženo optimální péče o pleť. To samozřejmě pro Vás není žádná novinka. My jsme ale pro Vás vytvořili skupinu praktických pomocníků, aby Vám tuto práci co nejvíce usnadnily a současně pomohly získat mnoho nových zákazníků. Váš E-shop

Chcete vlastní e-shop? Vytvoříme Vám ho zdarma. Stačí ho začít používat a tím ulehčit Vašim klientům nákupy produktů pro domácí péči. Produkty zašleme přímo z našeho skladu zákazníkovi a plnou provizi z prodeje zašleme přímo na Váš učet. Dokážete si představit pohodlnější on-line prodej?

Váš Web

Nemáte svůj web? Nevadí. My ho za Vás zdarma vytvoříme. Vše je připraveno tak, aby Vás v tomto virtuálním světě našlo co nejvíce zákazníků.

Váš Facebook

Víte, že pomocí facebooku můžete získat mnohem více zákazníků pro Váš salon a současně informovat o novinkách a zajímavostech Vaše současné zákazníky? Nebojte se toho. Vytvoříme Vám profesionální facebook jen pro Váš salon a naučíme Vás s ním pracovat.

Nezapomeňte na další oblasti Péče o Vás

Vzdělávání, které Vás bude bavit

Jste odbornicemi ve svém oboru, a proto je nám jasné, jak důležité je pro Vás neustálé vzdělávání. Připravili jsme pro Vás několik cest, které Vám pomohou najít přesně to, co hledáte, a současně dovolí si učení užívat. 

Chci vědět více

Salon Manager

Víme, že budoucnost našeho oboru je úzce provázána s moderními technologiemi. Pomůžeme Vám zvládnout všechna úskalí, která to obnáší. Vyvinuli jsme unikátní aplikaci, která Vám nejen poslouží jako kartotéka Vašich zákazníků a evidence skladových zásob, ale zejména doporučí produkty k ošetření dle Vaší analýzy zákazníkovy pleti.

Chci vědět více