Background Image

SALON MANAGER

Uvolněte se… s novým Salon Managerem je možné vést Váš salon téměř bez námahy

Salon Manager je nástroj, který je ušitý přímo na míru pro každodenní potřeby Vašeho salonu. Usnadní Vám práci a zároveň zajistí ucelený přehled ve vedení Vašeho salonu. Povýší databázi Vašich klientů na úroveň, kterou papírový blok nezvládne. Na základě analýzy pleti poskytne okamžitou radu při výběru produktů k ošetření, pokud si náhodou nejste uplně jisté a povede Vám skladové zásoby lépe než jakýkoliv skladník...

Databáze klientů

Chtěly byste mít databázi klientů, která bude i umět ukládat fotografie pořízené před i po ošetření a ke kterým se budete moci vracet i po několika letech? Salon Manager pro Vás tyto fotografie v kartě klienta uloží.

Postupy ošetření

Rády byste obdržely okamžitou radu k postupu ošetření, dle současného stavu pleti ošetřovaného klienta? Stačí jen zadat výsledek aktuální analýzy pleti a Salon Manager doporučí nejvhodnější produkty.

Vedení skladu

Chcete mít rychlý přehled o tom, které výrobky máte na skladě, které a kolik jste za celý rok prodala a co nakoupil který zákazník? Ano, toto všechno za Vás Salon Manager spočítá.

Nezapomeňte na další oblasti Péče o Vás

Vzdělávání, které Vás bude bavit

Jste odbornicemi ve svém oboru, a proto je nám jasné, jak důležité je pro Vás neustálé vzdělávání. Připravili jsme pro Vás několik cest, které Vám pomohou najít přesně to, co hledáte, a současně dovolí si učení užívat. 

Chci vědět více

Podpora Vašeho prodeje

Naším cílem je pomáhat Vám při samotném prodeji a především zjednodušit Vaši cestu k vlastním zákazníkům. Proto Vám zdarma vytvoříme Váš vlastní e-shop, nové webové stránky a facebook účet pouze pro Váš salon.

Chci vědět více