Hledáme pro Vás nové cesty ke vzdělávání

Jste odbornicemi ve svém oboru, a proto je nám jasné, jak důležité je pro Vás neustálé vzdělávání. Připravili jsme pro Vás několik cest, které Vám pomohou najít přesně to, co hledáte a současně dovolí si učení užívat.
Ing. Eva Ringlová - Manažerka pro vzdělávání

Aktuální školení pro vás

Otevřít detail semináře
Cena: 1 800 Kč

Kosmetické ingredience vs. ruce kosmetičky

Seminář týkající se složení kosmetických přípravků, na kterém si bereme za cíl vám usnadnit rozpoznat jednotlivé obsahové složky kosmetiky, porozumět jejich účinku na pokožku a také ukázat případná rizika spojená s jejich užíváním. Přínosný je všem kosmetičkám bez ohledu na značku, se kterou spolupracují a je veden prakticky na skutečných příkladech ze života. Za účast na tomto semináři získáte certifikát a knihu INCI určenou pro posouzení obsahových látek v kosmetice.


Termíny a místo:
19.10.2018 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 500 Kč

Bezpečná a účinná péče o pleť Dr. Baumann

Seznámení se s jedinečnou kosmetikou bionomické kvality, která je určena výhradně pro práci a prodej přes kosmetické salony. Na semináři budete mít možnost na vlastní kůži poznat jednotlivé výrobky Dr. Baumann a dozvědět se o nich více informací, jak z oblasti účinných látek, tak i praktických tipů k jejich použití. Prozradíme vám také podobu opravdového a účinného ošetření Anti-Age společně s veškerými výhodami spolupráce se společností Inspiring Beauty. Účastí na tomto semináři obdržíte certifikát a dárek formou produktů. V případě uskutečnění Startovací objednávky DR. BAUMANN do 3 měsíců od účasti na tomto semináři získáte bonus v hodnotě 2500 Kč nebo 4500 Kč v závislosti na typu startovací objednávky.


Termíny a místo:
14. 9. 2018 | Praha
20. 9. 2018 | Brno
16. 11. 2018 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

VIP akademie

Každoroční pravidelné setkání spolupracujících salonů se značkou Dr. Baumann plné skvělých lidí, zajímavých osobností a novinek nejenom z oblasti kosmetiky.


Termíny a místo:
12. 10. 2018 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

Nečistá pleť

Seminář vedený k podrobné diskuzi týkající se salonních ošetření a pravidelné domácí péče o nečistou pleť se zaměřením na kožní onemocnění akné. Dbáme na podrobný popis příčin vzniku tohoto onemocnění, příznaků a s ním spojených viditelných následků na kůži. Můžete se tedy těšit na pořádnou dávku informací, jak z teorie, tak i praxe.


Termíny a místo:
21. 9. 2018 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 800 Kč

Dr. Baumann MakeUP Workshop

Vstupte do světa profesionálního líčení s minerálním make-upem Dr. Baumann, kdy budete mít možnost poznat veškeré jeho výhody, naučít se technikám správného nanášení a projít si potřebné základy oboru vizážistiky.


Termíny a místo:
26. 10. 2018 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

Workshop Salon Manager

Přijďte si s námi společně projít a sami vyzkoušet veškeré výhody aplikace Salon Manager. Spravování databáze klientů online, vedení osobního skladu nebo okamžité poradenství v oblasti postupu ošetření i domácí péče se pro Vás s touto aplikací stane jednoduchou záležitostí.  Zaručujeme, že si ji velmi rychle zamilujete a nebudete ji chtít dát nikdy z ruky, protože Vám celkově usnadní a zpřehlední práci na saloně.


Termíny a místo:
23. 11. 2018 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

Unikátní péče o pleť SkinIdent

Poznejte blíže celosvětově první a doposud jedinou kosmetickou řadu SkinIdent, jejíž unikátnost spočívá v účinku a složení, které je tvořeno pouze z látek tělu vlastních. Seminář je vyhrazen pouze pro exkluzivní kosmetické salony Dr. Baumann splňující podmínky určené samotným výrobcem.


Termíny a místo:
7. 12. 2018 | Praha