Hledáme pro Vás nové cesty ke vzdělávání

Jste odbornicemi ve svém oboru, a proto je nám jasné, jak důležité je pro Vás neustálé vzdělávání. Připravili jsme pro Vás několik cest, které Vám pomohou najít přesně to, co hledáte a současně dovolí si učení užívat.

Ing. Denisa Novotná Schneiderová - manažerka pro vzdělávání
Denisa Novotná Schneiderová

Aktuální semináře pro Vás

Otevřít detail semináře
Cena: 1000 Kč

Základní seminář DR. BAUMANN

Nahlédněte do světa inovativní kosmetiky a jednoho z jejích nejúčinnějších typů ošetření. Zjistíte, proč opravdu funguje a jak snadné to je.


Termíny a místo:
3. 7. 2020 | Praha
9. 7. 2020 | Ostrava
10. 7. 2020 | Brno
17. 7. 2020 | Praha
21. 7. 2020 | Bratislava

Otevřít detail semináře
Cena: 2 500 Kč

Kosmetické ingredience vs. ruce kosmetičky

Ruce jsou Vaším nenahraditelným pracovním nástrojem. Na semináři Vás naučíme rozpoznávat, které ingredience v kosmetických přípravcích mohou Vaše ruce nenávratně poškodit a které je naopak chrání.


Termíny a místo:
11. 9. 2020 | Bratislava
16. 10. 2020 | Praha

Pouze pro spolupracující kosmetičky

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

Unikátní péče o pleť SkinIdent

Poznejte blíže celosvětově první a doposud jedinou kosmetickou řadu SkinIdent, jejíž unikátnost spočívá v účinku a složení, které je tvořeno pouze z látek tělu vlastních. Seminář je vyhrazen pouze pro exkluzivní kosmetické salony Dr. Baumann splňující podmínky určené samotným výrobcem.


Termíny a místo:
4. 9. 2020 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

Citlivá pleť

V dnešní době není citlivá kůže nijak výjimečnou záležitostí. Proto jí věnujeme celý seminář, který doplňujeme o problematiku kožních onemocnění typu periorální dermatitidy, růžovky, kuperózy a dalších onemocnění, kde klademe důraz na jejich podrobnější popis a ukázku charakteristických znaků na fotografiích. Současně vám poradíme, jak s nimi na kosmetickém saloně naložit a také sdělíme ideální produkty pro jejich domácí ošetření. 


Termíny a místo:
19. 6. 2020 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 900 Kč

PRODEJNÍ SEMINÁŘ

Máte klientky, které ze salonu po ošetření odchází nadšené a pak si znovu koupí naprosto nevhodné přípravky na doma v drogerii..? A se slovy - "..ale mě ten krém hrozně vyhovuje.."
Potřebujete poradit, jak správně by měla vypadat reklama salonu?
Chcete poradit, co a jak dělat, abyste svůj salon a sebe ochránila před výpadkem příjmu z kosmetického ošetření?
Na tyto a další otázky máme odpovědi a řešení. Probereme to na PRODEJNÍM SEMINÁŘI.


Termíny a místo:
26. 6. 2020 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

Nečistá pleť

Seminář vedený k podrobné diskuzi týkající se salonních ošetření a pravidelné domácí péče o nečistou pleť se zaměřením na kožní onemocnění akné. Dbáme na podrobný popis příčin vzniku tohoto onemocnění, příznaků a s ním spojených viditelných následků na kůži. Můžete se tedy těšit na pořádnou dávku informací, jak z teorie, tak i praxe.


Termíny a místo:
19. 9. 2020 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

VIP akademie

Každoroční pravidelné setkání spolupracujících salonů se značkou Dr. Baumann plné skvělých lidí, zajímavých osobností a novinek nejenom z oblasti kosmetiky.


Termíny a místo:
9.10. 2020 | Praha