Hledáme pro Vás nové cesty ke vzdělávání

Jste odbornicemi ve svém oboru, a proto je nám jasné, jak důležité je pro Vás neustálé vzdělávání. Připravili jsme pro Vás několik cest, které Vám pomohou najít přesně to, co hledáte a současně dovolí si učení užívat.

Ing. Denisa Novotná Schneiderová - manažerka pro vzdělávání
Denisa Novotná Schneiderová

Aktuální semináře pro Vás

Otevřít detail semináře
Cena: 1 000 Kč

Základní seminář DR. BAUMANN

Nahlédněte do světa inovativní kosmetiky a jednoho z jejích nejúčinnějších typů ošetření. Zjistíte, proč opravdu funguje a jak snadné to je.


Termíny a místo:
25. 9. 2020 | Praha
9. 10. 2020 | Beroun
6. 11. 2020 | Brno
20. 11. 2020 | Bratislava
27. 11. 2020 | Beroun

Otevřít detail semináře
Cena: 2 500 Kč

Kosmetické ingredience vs. ruce kosmetičky

Ruce jsou Vaším nenahraditelným pracovním nástrojem. Na semináři Vás naučíme rozpoznávat, které ingredience v kosmetických přípravcích mohou Vaše ruce nenávratně poškodit a které je naopak chrání.


Termíny a místo:
16. 10. 2020 | Praha

Pouze pro spolupracující kosmetičky

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

Unikátní péče o pleť SkinIdent

Poznejte blíže celosvětově první a doposud jedinou kosmetickou řadu SkinIdent, jejíž unikátnost spočívá v účinku a složení, které je tvořeno pouze z látek tělu vlastních. Seminář je vyhrazen pouze pro exkluzivní kosmetické salony Dr. Baumann splňující podmínky určené samotným výrobcem.


Termíny a místo:
4. 12. 2020 | Beroun

Otevřít detail semináře
Cena: 1 800 Kč

DR. BAUMANN MakeUP Workshop

Vstupte do světa profesionálního líčení s minerálním make-upem Dr. Baumann, kdy budete mít možnost poznat veškeré jeho výhody, naučít se technikám správného nanášení a projít si potřebné základy oboru vizážistiky.


Termíny a místo:
20.10. 2020 | Beroun
23. 10. 2020 | Beroun

Otevřít detail semináře
Cena: 1 800 Kč

Prodejní seminář

Úspěch salonu je úzce spjatý s jeho správnou prezentací, zaměřením se na důslednou a vhodně zvolenou komunikaci s klienty, ale především v uvědomění si, co dělat jinak, aby bylo podnikání v salonu opravdu ziskové.


Termíny a místo:
30. 10. 2020 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

Nečistá pleť

Seminář vedený k podrobné diskuzi týkající se salonních ošetření a pravidelné domácí péče o nečistou pleť se zaměřením na kožní onemocnění akné. Dbáme na podrobný popis příčin vzniku tohoto onemocnění, příznaků a s ním spojených viditelných následků na kůži. Můžete se tedy těšit na pořádnou dávku informací, jak z teorie, tak i praxe.


Termíny a místo:
19.9. 2020 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

VIP Akademie

Letos jsme se rozhodli využít unikátní příležitosti, kdy v Praze není mnoho turistů a uspořádat naše oblíbené setkání formou procházky s výkladem profesionálních průvodkyň.
 
Projdeme si křivolaké uličky a malebná náměstí. Konečně poznáte taje magické Prahy, tak, jak jste si možná přáli, ale nikdy neuskutečnili. A to vše v partě pohodových žen, se kterými sdílíte stejné nadšení pro kosmetiku. Pojďte s námi vstříc jedinečné atmosféře v jedinečném místě, jakým pražská zákoutí jsou.


Termíny a místo:
2. 10. 2020 | Praha