Hledáme pro Vás nové cesty ke vzdělávání

Jste odbornicemi ve svém oboru, a proto je nám jasné, jak důležité je pro Vás neustálé vzdělávání. Připravili jsme pro Vás několik cest, které Vám pomohou najít přesně to, co hledáte a současně dovolí si učení užívat.

Ing. Denisa Novotná Schneiderová - manažerka pro vzdělávání
Denisa Novotná Schneiderová

Aktuální semináře pro Vás

Otevřít detail semináře
Cena: 1000 Kč

Základní seminář DR. BAUMANN

Nahlédněte do světa inovativní kosmetiky a jednoho z jejích nejúčinnějších typů ošetření. Zjistíte, proč opravdu funguje a jak snadné to je.


Termíny a místo:
25. 9. 2020 | Praha
9. 10. 2020 | Bratislava
6. 11. 2020 | Brno
13. 11. 2020 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 2 500 Kč

Kosmetické ingredience vs. ruce kosmetičky

Ruce jsou Vaším nenahraditelným pracovním nástrojem. Na semináři Vás naučíme rozpoznávat, které ingredience v kosmetických přípravcích mohou Vaše ruce nenávratně poškodit a které je naopak chrání.


Termíny a místo:
11. 9. 2020 | Bratislava
16. 10. 2020 | Praha

Pouze pro spolupracující kosmetičky

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

Unikátní péče o pleť SkinIdent

Poznejte blíže celosvětově první a doposud jedinou kosmetickou řadu SkinIdent, jejíž unikátnost spočívá v účinku a složení, které je tvořeno pouze z látek tělu vlastních. Seminář je vyhrazen pouze pro exkluzivní kosmetické salony Dr. Baumann splňující podmínky určené samotným výrobcem.


Termíny a místo:
4. 9. 2020 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 800 Kč

DR. BAUMANN MakeUP Workshop

BAUMANN MakeUP je ucelenou řadou dekorativní kosmetiky, která svým složením ženy nejen krášlí, ale především jejich pleť pěstí. Nenajdete v ní žádné minerální oleje, tolik oblíbené pro svou roztíratelnost, ani silikony, které naší pleti nepřinesou žádnou péči, natož konzervační látky nebo parfemace. V make-upu DR. BAUMANN najdete ušlechtilé oleje (jojobový, ricinový, bambucké máslo, skvalen), vosky (kandelilový, karnaubský), ochranné minerální pigmenty (přirozená UV ochrana) a další čisté ingredience (přírodní vitamin E, vitamin A, kaolin, alantoin a další), aby byla zajištěna maximální snášenlivost stejně, jako u pěsticí kosmetiky. Rozmanitému sortimentu je třeba správně rozumět a umět ho klientkám podat. Se vším Vám pomůžeme právě na tomto semináři.


Termíny a místo:
23.10. 2020 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 800 Kč

PRODEJNÍ SEMINÁŘ

Máte klientky, které ze salonu po ošetření odchází nadšené a pak si znovu koupí naprosto nevhodné přípravky na doma v drogerii..?
Potřebujete poradit, jak správně by měla vypadat reklama salonu? Jak vlastně oslovit ty pravé klientky, které byste v salonu ráda?
Chcete poradit, co a jak dělat, abyste svůj salon a sebe ochránila před výpadkem příjmu z kosmetického ošetření?
Na tyto a další otázky máme odpovědi a řešení. Probereme to na PRODEJNÍM SEMINÁŘI.


Termíny a místo:
30. 10. 2020 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

Nečistá pleť

Seminář vedený k podrobné diskuzi týkající se salonních ošetření a pravidelné domácí péče o nečistou pleť se zaměřením na kožní onemocnění akné. Dbáme na podrobný popis příčin vzniku tohoto onemocnění, příznaků a s ním spojených viditelných následků na kůži. Můžete se tedy těšit na pořádnou dávku informací, jak z teorie, tak i praxe.


Termíny a místo:
19. 9. 2020 | Praha

Otevřít detail semináře
Cena: 1 200 Kč

VIP akademie

Letos jsme se rozhodli využít unikátní příležitosti, kdy v Praze není mnoho turistů a uspořádat naše oblíbené setkání formou procházky s výkladem profesionálních průvodkyň.
 
Projdeme si křivolaké uličky a malebná náměstí. Konečně poznáte taje magické Prahy, tak, jak jste si možná přáli, ale nikdy neuskutečnili. A to vše v partě pohodových žen, se kterými sdílíte stejné nadšení pro kosmetiku. Pojďte s námi vstříc jedinečné atmosféře v jedinečném místě, jakým pražská zákoutí jsou.
Sejdeme se na Václavském náměstí, občerstvíme se a vydáme se na 3 hodinovou komentovanou procházku zakončenou soukromou projížďkou lodí po Vltavě a společným obědem. 


Termíny a místo:
2. 10. 2020 | Praha